2013/06/14

Fest impreza w Krakowie. Najedzeni Fest!


Kochani! Jeśli nie macie planów na niedzielę, 23 czerwca, i jesteście z Krakowa lub okolic, albo będziecie w pobliżu, to zgarnijcie dzieci, znajomych, rodzinę i koniecznie przyjdźcie do Forum Przestrzenie na pierwszą edycję festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest!

Festiwal powstał z inicjatywy trzech dziewczyn czynnie działających w krakowskim światku kulinarnym (i nie tylko!) - Magdy Wójcik, Zosi Barto i Kasi Pi Pilitowskiej - i ma na celu połączyć wszystkich, którzy kochają gotować, pasjonują się kuchennymi tematami, a także tych, którzy lubią dobrze zjeść. Będzie okazja do spotkania, dyskusji, dowiedzenia się czegoś nowego nie tylko o kuchni, a przede wszystkim do skosztowania przeróżnych potraw za symboliczne pieniądze. Prawda, że ekstra?!

W jednym miejscu, w jednym czasie, swoje popisowe potrawy, przetwory, smaki, umiejętności i projekty zaprezentują nie tylko liczne restauracje, bary i miejsca z jedzeniem, ale też amatorzy i blogerzy. I wśród nich, drodzy moi, będę JA!! Dlatego tym goręcej zapraszam do przybycia - będzie mi ogromnie miło Was spotkać, poznać i ugościć przygotowanym przeze mnie jedzeniem. Szczegóły dotyczące serwowanych przeze mnie potraw podam za kilka dni, zdradzę tylko, że będzie po francusku :) Stay tuned!!

Informacje na temat Najedzeni Fest!
strona www: najedzenifest.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz